برداشت نقشه بالکن مغازه

برداشت نقشه بالکن مغازه
برداشت نقشه بالکن مغازه

انجام برداشت و ترسیم دقیق نقشه بالکن های مغازه ها

مغازه ها معمولاً دارای سقف های بلندی هستند . چون در طبقه همکف ساختمان ها ساخته می شوند و ارتفاع کف تا سقف آن ها زیاد است . به همین دلیل ، صاحبان مغازه ها سعی می کنند تا از این ارتفاع و فضای خالی ، به بهترین نحو استفاده نمایند .

یکی از روش های بسیار عالی برای استفاده از این ارتفاع در مغازه ها و واحد های تجاری ، ایجاد و ساخت بالکن می باشد . بالکن در مغازه ها ، شامل یک نیم طبقه است که در حدود نصف مساحت مغازه را در بر می گیرد . برای ارتباط و رفت و آمد نیز اکثراً از راه پله های مارپیچ کوچک یا آسانسور و بالابر استفاده می شود .

برای ایجاد بالکن و آسانسور آن و برای دادن پایان کار و… ، شهرداری نقشه های وضعیت فعلی مغازه را به همراه بالکن از متقاضی طلب می کند . شما می توانید برای انجام این کار ، با مهندس بابک اسحاقیان تماس بگیرید .

ایشان در محل مغازه شما حضور پیدا می کند و نقشه های وضع موجود مغازه را به همراه نیم طبقه و سایر جزئیات برداشت می نماید . سپس نقشه ها را ترسیم می کند و خدمت شما تحویل می دهد تا آن ها را برای انجام امور اداری به شهرداری و سایر سازمان ها ارائه دهید .

تلفن دفتر مهندس بابک اسحاقیان 02155405789 و تلفن همراه ایشان 09199127896 است و در تمامی روزهای هفته ، آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشد .

bigtheme