نقشه برداری با دوربین شخصی

نقشه برداری با دوربین شخصی
نقشه برداری با دوربین شخصی

برداشت پروژه های نقشه برداری ، با استفاده از دوربین شخصی

در هر کار و رشته ای ، ابزار و تجهیزات اهمیت بسیار زیادی دارد . در کار نقشه برداری نیز ، دستگاه ها و دوربین های نقشه برداری تقریباً حرف اول را در سرعت و دقت کار می زنند .

در کنار یک مهندس متخصص و باتجربه ، همیشه وجود تجهیزات و دستگاه های عالی و با کیفیت ، بسیار مهم است . به قول قدیمی ها که می گفتند : « اوستا ، بی ابزار نمیشه ! »

دوربین ها و تجهیزات مورد استفاده در نقشه برداری ، فوق العاده گران قیمت هستند . در حدی که قیمت بعضی از این دوربین ها ، با قیمت خرید یک آپارتمان در تهران برابری می کند !

این مسأله بسیار مهم است که یک مهندس این وسایل و لوازم را به صورت شخصی و اختصاصی داشته باشد تا نیازی به اجاره کردن آن ها نداشته باشد .

اگر ابزار و لوازم نقشه برداری موجود نباشند ، شخص انجام دهنده مجبور است این تجهیزات را به صورت ساعتی یا روزانه اجاره کند و حتی قیمت اجاره کوتاه مدت این دستگاه ها نیز بسیار بالا است .

به همین دلیل ، مهندس نقشه بردار باید قیمت اجاره تجهیزات را هم به قیمتی که به مشتری ارائه می دهد اضافه کند . در نتیجه قیمت نهایی بسیار بالا و غیر رقابتی می شود . مشتری و کارفرما به احتمال زیاد از سپردن کار به این شخص پشیمان می شود و پروژه را به افرادی می سپارد که قیمت کمتری را ارائه می دهند .

مهندس بابک اسحاقیان ، با داشتن دوربین ها و تجهیزات کاملاً شخصی و اختصاصی و با تخصص و تجربه بالا در نقشه برداری ، شما را از پرداخت هزینه های اضافی برای اجاره تجهیزات بی نیاز می کند .

تمامی وسایل و ابزار مورد استفاده توسط بابک اسحاقیان ، از مدل های بسیار جدید سوئیسی بوده و فوق العاده دقیق می باشند . جهت انجام نقشه برداری با دوربین و ابزار شخصی ، می توانید با تلفن دفتر 02155404729 یا شماره همراه 09124337429 با مهندس بابک تماس حاصل فرمایید .

bigtheme