سوالات متداول

در این بخش سوالات متداول به همراه پاسخ آن ها مطرح شده اند .

– مشتریان شما چه کسانی هستند ؟

ما پروژه های نقشه برداری را برای افراد ، شرکت ها ، دفاتر ، سازمان ها ، نهاد ها و ارگان ها و ادارات و… انجام می دهیم .

– قیمت های انجام نقشه برداری شما چگونه است ؟

قیمت های ما بسیار مناسب است و در مقایسه با سایر دفاتر و انجام دهندگان ، گاهی اوقات قیمت به نصف یا یک سوم نیز می رسد . چون ما عملیات نقشه برداری را به صورت بهینه و کارآمد انجام می دهیم .

– چرا قیمت های شما پایین تر است ؟

به دلیل اینکه کار ما روی خدمات نقشه برداری وضع وجود معماری متمرکز شده است و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنیم ، و همچنین به دلیل مدیریت هزینه ها در دفتر مهندسی و کاهش هزینه های جاری ، می توانیم قیمت های بسیار پایین تر و غیر قابل رقابتی را ارائه کنیم .

– نحوه سفارش کار نقشه برداری چگونه است ؟

شما می توانید جهت سفارش کار ، به راحتی از طریق تماس تلفنی یا ایمیل اقدام فرمایید . همچنین می توانید با قرار قبلی ، جهت سفارش کار یا تحویل گرفتن پروژه خود ، به محل دفتر ما مراجعه فرمایید .

– آیا اصلاح پروژه های نقشه برداری را نیز قبول می کنید ؟

بله . اگر پس از انجام هر پروژه نقشه برداری توسط دیگران ، آن پروژه نیاز به اصلاح داشت ، اصلاحات نیز انجام می شوند .

– واریز پول به چه صورتی انجام می شود ؟

نصف مبلغ پروژه هنگام شروع ، و مابقی مبلغ قبل از تحویل دریافت می شود . شما می توانید از طریق انتقال کارت به کارت و یا مراجعه حضوری به دفتر ، این کار را انجام دهید .

– کیفیت پروژه های انجام شده چگونه است ؟

کیفیت پروژه های انجام شده بسیار بالا می باشد . زیرا کار ما به صورت متمرکز و تخصصی می باشد . ما نقشه برداری را با بالاترین دقت ممکن به انجام می رسانیم .

– آیا شما کارآموز هم قبول می کنید ؟

خیر . با توجه به حساسیت بسیار بالای پروژه های نقشه برداری و جلوگیری از به وجود آمدن کوچک ترین خطا و اشتباه ، ما فقط از افراد بسیار حرفه ای و متخصص در انجام پروژه ها استفاده می کنیم و از پذیرفتن کارآموز معذوریم .

– آیا نقشه کشی و پروژه های دستی را هم انجام می دهید ؟

خیر . انجام نقشه کشی دستی و پروژه هایی که با مداد ، راپید و سایر وسایل به صورت دستی انجام می شوند ، در خدمات ما نمی باشد . ما فقط پروژه های نرم افزاری را انجام می دهیم .

– مراحل و نحوه انجام نقشه برداری چگونه است ؟

توضیح مراحل و نحوه انجام کار به این صورت است که ما بعد از تماس شما ، پروژه را بررسی می نماییم و یک قیمت حدودی قیمت شما ارائه می کنیم . سپس با ابزار های نقشه برداری در محل مورد نظر حاضر می شویم و پروزه را به انجام می رسانیم . سپس نقشه های برداشت شده را در دفتر ترسیم می کنیم . به این مرحله ، کارتوگرافی گفته می شود . آنگاه نقشه ها را خدمت شما ارائه می دهیم .

bigtheme