سوالات متداول

در این بخش سوالات متداول به همراه پاسخ آن ها مطرح شده اند .

– مشتریان شما چه کسانی هستند ؟

ما پروژه های نقشه کشی را برای افراد ، شرکت ها ، دفاتر ، سازمان ها ، نهاد ها و ارگان ها و ادارات و… انجام می دهیم .

– قیمت های انجام نقشه کشی شما چگونه است ؟

قیمت های ما بسیار مناسب و منطقی است . چون ما عملیات نقشه کشی را به صورت بهینه و کارآمد انجام می دهیم .

– چرا قیمت های شما مناسب است ؟

به دلیل این که کار ما روی خدمات نقشه کشی ساختمانی و صنعتی متمرکز شده است و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنیم . همچنین به دلیل مدیریت هزینه ها در دفتر مهندسی و کاهش هزینه های جاری ، می توانیم قیمت های مناسبی را ارائه کنیم .

– نحوه سفارش کار نقشه کشی چگونه است ؟

شما می توانید جهت سفارش کار ، به راحتی از طریق تماس تلفنی یا ایمیل اقدام فرمایید . همچنین می توانید با قرار قبلی ، جهت سفارش کار یا تحویل گرفتن پروژه خود ، به محل دفتر ما مراجعه فرمایید .

– آیا اصلاح پروژه های نقشه کشی را نیز قبول می کنید ؟

بله . اگر پس از انجام هر پروژه نقشه کشی توسط دیگران ، آن پروژه نیاز به اصلاح داشت ، اصلاحات نیز انجام می شوند .

– واریز پول به چه صورتی انجام می شود ؟

نصف مبلغ پروژه هنگام شروع ، و مابقی مبلغ قبل از تحویل دریافت می شود . شما می توانید از طریق انتقال کارت به کارت و یا مراجعه حضوری به دفتر ، این کار را انجام دهید .

– کیفیت پروژه های انجام شده چگونه است ؟

کیفیت پروژه های انجام شده بسیار بالا می باشد . زیرا کار ما به صورت متمرکز و تخصصی می باشد . ما نقشه کشی را با بالاترین دقت ممکن به انجام می رسانیم .

– آیا شما کارآموز هم قبول می کنید ؟

خیر . با توجه به حساسیت بسیار بالای پروژه های نقشه کشی و جلوگیری از به وجود آمدن کوچک ترین خطا و اشتباه ، ما فقط از افراد بسیار حرفه ای و متخصص در انجام پروژه ها استفاده می کنیم و از پذیرفتن کارآموز معذوریم .

– آیا پروژه های نقشه کشی دستی را هم انجام می دهید ؟

خیر . انجام نقشه کشی دستی و پروژه هایی که با مداد ، راپید و سایر وسایل به صورت دستی انجام می شوند ، در خدمات ما نمی باشد . ما فقط پروژه های نرم افزاری را انجام می دهیم .

– مراحل و نحوه انجام نقشه کشی چگونه است ؟

توضیح مراحل و نحوه انجام کار به این صورت است که ما بعد از تماس شما ، پروژه را بررسی می نماییم و قیمت را به شما اعلام می کنیم . سپس پروژه را به انجام می رسانیم و نقشه ها را در دفتر ترسیم می کنیم . سپس نقشه ها را خدمت شما ارائه می دهیم .

bigtheme