درباره ما

شرکت بین المللی مهندسین مشاور سازه پردازان اطلس ، در ابتدا فعالیت خود را با انجام نقشه کشی ساختمانی و صنعتی شروع کرد . پس از مدتی فعالیت در این زمینه و انجام پروژه های متعدد ، خدمات خود را گسترش داد و وسیع تر نمود و خدمات مهندسی جدید تر و متنوع تری را در زمینه نقشه کشی به حیطه فعالیت های خود افزود .

محل این شرکت در تهران است . این شرکت دارای سابقه ای بسیار طولانی در انجام پروژه های نقشه کشی می باشد . این شرکت ، خدمات خود را به اقصی نقاط جهان ارائه می دهد . شرکت بین المللی مهندسین مشاور سازه پردازان اطلس ، وسیع ترین و جامع ترین خدمات نقشه کشی را به مشتریان و کارفرمایان در سراسر ایران و سایر کشور ها ارائه می دهد .

توانمندی اصلی ما ، تخصص بالای ما در انجام پروژه ها و مدیریت امور نقشه کشی می باشد . چندین سال سابقه فعالیت در پروژه های داخلی و خارجی ، تخصص بالای همکاران ، به همراه کلکسیونی از برترین نمونه کارها ، شرکت بین المللی مهندسین مشاور سازه پردازان اطلس را به یکی از برترین دفاتر مهندسی در ایران تبدیل نموده است .

ما با برخورداری از کادر تخصصی و مجرب و تجربه چندین ساله حاصل از انجام پروژه های مختلف ، نقش مهمی را در ارائه خدمات مهندسی در ایران عهده دار هستیم . ساختار سازمانی شرکت بین المللی مهندسین مشاور سازه پردازان اطلس ، به گونه ای آرایش یافته است که بتواند با کمترین هزینه ، بیشترین بازدهی را داشته باشد .

این مساله ، باعث افزایش تعداد پروژه های دریافتی ، کاهش زمان انجام پروژه ها ، وسیع تر شدن خدمات ، و از همه مهم تر ، کاهش قیمت تمام شده هر یک از پروژه ها می باشد . این بدان معنی است که هزینه ای که مشتریان برای انجام پروژه های خود می پردازند ، بسیار کاهش پیدا می کند .

انجام پروژه ها بسیار مقرون به صرفه تر خواهد شد و مشتریان و کارفرمایان ، راضی و خشنود خواهند بود . ارائه قیمت های مناسب ، همواره یکی از ویژگی های مهم این شرکت بوده است . کیفیت بسیار بالای خدمات و قیمت مناسب ، همواره در راس تمام امور و اهداف ما بوده است .

وجود نظم و ترتیب و برنامه ریزی صحیح و دقیق در امور مهندسی ، اهمیت بسیار زیادی دارد و باعث پیشرفت و توسعه روز افزون فعالیت های مهندسی می گردد . این شرکت ، پیشرفته ترین ابزارهای نقشه کشی را در اختیار دارد . شرکت بین المللی مهندسین مشاور سازه پردازان اطلس در نظر دارد با لطف پروردگار متعال و سعی و تلاش روز افزون ، به همراه برنامه ریزی و تاکتیک های دقیق و اصولی ، گام مهمی را در ارائه خدمات مهندسی در داخل و خارج از کشور بردارد .

توسعه و گسترش فعالیت ها در سطح بین المللی و انجام پروژه های فرامرزی و فرا منطقه ای ، با کیفیتی قابل توجه و قابل رقابت با شرکت های بین المللی خارجی ، تنها یکی از اهداف ما بود که به تحقق پیوست .

bigtheme